Undertango ir Latvijā populārākais tango ansamblis, kurš aktīvi koncertē kopš 2003. gada.

Tā sastāvā darbojas:
Mārtiņš Zilberts (klavieres)
Gidons Grīnbergs vai Indulis Cintiņš (vijole)
Evita Dūra (akordeons)
Viktors Veļičko (kontrabass)

Ansambļa repertuārā ir populāri un mazāk zināmi Astora Piacollas skaņdarbi, tango klasiķu- O.Pugliezes, A.Kanaro, I.Peterburgskaja, O.Stroka darbi, tango no kino filmām (Sievietes smarža, Tango stunda) u.c. Šie ir tikai daži piemēri no ansambļa plašā repertuāra. Oriģinālais intrumentu salikums- vijole, akordeons, klavieres un kontrabass ļauj atskaņot visdažādāko žanru un stilu mūziku: nozīmīgu repertuāra daļu sastāda franču mūzika, klasikas pārlikumi pašu dalībnieku aranžējumos un populārā pasaules mūzika, tādēļ ansamblis ir pieprasīts dažādās svinībās, pilsētu svētkos, korporatīvajos pasākumos un kāzās. Ansambļa atraktīvo uzstāšanos novērtējušas pasākumu aģentūras un koncertu rīkotāji.

Visi dalībnieki ir akadēmiski izglītoti mūziķi un strādā savā darbības laukā- Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī, Latvijas Nacionālajā operā, ir mācībspēki Latvijas mūzikas akadēmijā.

Undertango, sadarbībā ar Latvijas koncertdirekciju, ir izveidojis izglītojošu koncertciklu Tango stunda, kura ar lieliem panākumiem tiek izrādīta visā Latvijā. Ilgstoša sadarbība izveidojusies arī ar Valsts Prezidenta kanceleju, tango deju studiju Tangostudio, Francijas kultūras centru, Rīgas muzejiem un teātriem. Šobrīd Undertango piedalās Indras Rogas režisētajās izrādēs Uz neatgriešanos un Lācis Latvijas Nacionālajā teātrī, atskaņojot 20. gadsimta 20. un 30. gadu estrādes mūziku un Artūra Maskata dziesmas.

Kvartets Undertango ieņem stabilu vietu Latvijas kultūras dzīvē, sadarbojoties ar jaunajiem latviešu komponistiem un dažādām mūzikālām apvienībām.

Uzstāšanās ierakstu piemēri Audio sadaļā